Zobacz grafik na następny miesiąc

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
PRZEMiana
Sala 1
09:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
ABT brzuch, uda, pośladki
Sala 1
16:00
Zajęcia prowadzi:
Iwona
Salsation
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia Z
TABATA
Nowość
17:00
Zajęcia prowadzi:
X
TRENING FIT
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Aga Z.
TABATA
Nowość
17:00
Zajęcia prowadzi:
X
Salsation
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia Z
Trenuj z Położną GRUPA ZAMKNIĘ
Sala 2
17:30
Zajęcia prowadzi:
Patrycja
Trenuj z Położną GRUPA ZAMKNIĘ
Sala 2
17:30
Zajęcia prowadzi:
Patrycja
HIT
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta
MagicBAR
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aga K.
POŚLADKI
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Ola
HIT
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta
STEP - gimn. wyszcz.
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta
Pilates
Sala 1
18:30
Zajęcia prowadzi:
X
Trenuj z Położną GRUPA ZAMKNIĘ
Sala 2
18:30
Zajęcia prowadzi:
Patrycja
Trenuj z Położną GRUPA ZAMKNIĘ
Sala 2
18:30
Zajęcia prowadzi:
Patrycja
Trening funkcjonalny
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sebastian
PRZEMiana
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
Trening funkcjonalny
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sebastian
PRZEMiana
Sala 1
19:05
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
Kettle
Sala 1
19:05
Zajęcia prowadzi:
Kamil
Zdrowy kręgosłup
Sala 2
19:45
Zajęcia prowadzi:
Aga K.
Płaski Brzuch
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Ola
STEP - gimn. wyszcz.
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta
PRZEMiana
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
STEP - gimn. wyszcz.
Sala 1
20:15
Zajęcia prowadzi:
Edyta
Zumba
Sala 1
21:15
Zajęcia prowadzi:
Wioleta
Zumba
Sala 1
21:15
Zajęcia prowadzi:
Wioleta

Poniedziałek

  • ABT brzuch, uda, pośladki
    16:00
  • Salsation
    17:00
  • HIT
    18:00
  • Pilates
    18:30
  • PRZEMiana
    19:05
  • STEP - gimn. wyszcz.
    20:15
  • Zumba
    21:15

Wtorek

  • TABATA
    17:00
  • Trenuj z Położną GRUPA ZAMKNIĘ
    17:30
  • MagicBAR
    18:00
  • Trenuj z Położną GRUPA ZAMKNIĘ
    18:30
  • Trening funkcjonalny
    19:00
  • Płaski Brzuch
    20:00

Środa

  • TRENING FIT
    17:00
  • POŚLADKI
    18:00
  • PRZEMiana
    19:00
  • STEP - gimn. wyszcz.
    20:00
  • Zumba
    21:15

Czwartek

  • TABATA
    17:00
  • Trenuj z Położną GRUPA ZAMKNIĘ
    17:30
  • HIT
    18:00
  • Trenuj z Położną GRUPA ZAMKNIĘ
    18:30
  • Kettle
    19:05
  • Zdrowy kręgosłup
    19:45

Piątek

  • Salsation
    17:00
  • STEP - gimn. wyszcz.
    18:00
  • Trening funkcjonalny
    19:00
  • PRZEMiana
    20:00

Sobota

  • PRZEMiana
    09:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta
Sala 1
20:15
Zajęcia prowadzi:
Edyta

Poniedziałek

  • Edyta
    20:15

Środa

  • Edyta
    20:00

Piątek

  • Edyta
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:05
Zajęcia prowadzi:
Kamil

Czwartek

  • Kamil
    19:05
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aga K.

Wtorek

  • Aga K.
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
Sala 1
19:05
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.

Poniedziałek

  • Przemek R.
    19:05

Środa

  • Przemek R.
    19:00

Piątek

  • Przemek R.
    20:00

Sobota

  • Przemek R.
    09:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
17:30
Zajęcia prowadzi:
Patrycja
Sala 2
17:30
Zajęcia prowadzi:
Patrycja
Sala 2
18:30
Zajęcia prowadzi:
Patrycja
Sala 2
18:30
Zajęcia prowadzi:
Patrycja

Wtorek

  • Patrycja
    17:30
  • Patrycja
    18:30

Czwartek

  • Patrycja
    17:30
  • Patrycja
    18:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sebastian
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sebastian

Wtorek

  • Sebastian
    19:00

Piątek

  • Sebastian
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:30
Zajęcia prowadzi:
X

Poniedziałek

  • X
    18:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia Z
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia Z

Poniedziałek

  • Kasia Z
    17:00

Piątek

  • Kasia Z
    17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
19:45
Zajęcia prowadzi:
Aga K.

Czwartek

  • Aga K.
    19:45
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta

Poniedziałek

  • Aneta
    18:00

Czwartek

  • Aneta
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
17:00
Zajęcia prowadzi:
X
Nowość
17:00
Zajęcia prowadzi:
X

Wtorek

  • X
    17:00

Czwartek

  • X
    17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
21:15
Zajęcia prowadzi:
Wioleta
Sala 1
21:15
Zajęcia prowadzi:
Wioleta

Poniedziałek

  • Wioleta
    21:15

Środa

  • Wioleta
    21:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Ola

Środa

  • Ola
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Aga Z.

Środa

  • Aga Z.
    17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Ola

Wtorek

  • Ola
    20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
16:00
Zajęcia prowadzi:
Iwona

Poniedziałek

  • Iwona
    16:00