Zobacz grafik na następny miesiąc

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Pobudka
Nowość
09:00
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka A.
Pobudka
Nowość
09:00
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka A.
PRZEMiana
Nowość
09:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
Zdrowy kręgosłup
Sala 2
16:30
Zajęcia prowadzi:
Iwona
Zdrowy kręgosłup
Sala 2
16:30
Zajęcia prowadzi:
Iwona
Salsation
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia Z
TABATA
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Aga Z.
BUP BRZUCH-UDA- POSLADKI
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Gosia
TABATA
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Aga Z.
Salsation
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia Z
HIT
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta
MagicBAR
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aga K.
POŚLADKI
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Ola
Trening FIT
Nowość
18:00
Zajęcia prowadzi:
Gosia
STEP - gimn. wyszcz.
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta
Zdrowy kręgosłup
Nowość
18:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.
FITNESS dla początkujących
Sala 2
18:15
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka A.
PRZEMiana
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
Trening funkcjonalny
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
X
PRZEMiana
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
PRZEMiana
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
lose FAT & get FIT
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
X
BUP BRZUCH-UDA- POSLADKI
Nowość
19:15
Zajęcia prowadzi:
Gosia
FITNESS dla początkujących
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka A.
Zdrowy kręgosłup
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka A.
Trening obwodowy
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
Trening obwodowy
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
STEP - gimn. wyszcz.
Sala 2
20:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta
Zumba
Sala 1
20:30
Zajęcia prowadzi:
Paulina
Zumba
Sala 1
20:30
Zajęcia prowadzi:
Paulina

Poniedziałek

  • Pobudka
    09:00
  • Salsation
    17:00
  • HIT
    18:00
  • PRZEMiana
    19:00
  • BUP BRZUCH-UDA- POSLADKI
    19:15
  • Trening obwodowy
    20:00

Wtorek

  • Zdrowy kręgosłup
    16:30
  • TABATA
    17:00
  • MagicBAR
    18:00
  • Trening funkcjonalny
    19:00
  • FITNESS dla początkujących
    19:15
  • Zumba
    20:30

Środa

  • Pobudka
    09:00
  • BUP BRZUCH-UDA- POSLADKI
    17:00
  • POŚLADKI
    18:00
  • Zdrowy kręgosłup
    18:15
  • PRZEMiana
    19:00
  • STEP - gimn. wyszcz.
    20:00
  • Trening obwodowy
    20:00

Czwartek

  • Zdrowy kręgosłup
    16:30
  • TABATA
    17:00
  • Trening FIT
    18:00
  • PRZEMiana
    19:00
  • Zumba
    20:30

Piątek

  • Salsation
    17:00
  • STEP - gimn. wyszcz.
    18:00
  • FITNESS dla początkujących
    18:15
  • lose FAT & get FIT
    19:00
  • Zdrowy kręgosłup
    19:15

Sobota

  • PRZEMiana
    09:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
20:30
Zajęcia prowadzi:
Paulina
Sala 1
20:30
Zajęcia prowadzi:
Paulina

Wtorek

  • Paulina
    20:30

Czwartek

  • Paulina
    20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia Z
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia Z

Poniedziałek

  • Kasia Z
    17:00

Piątek

  • Kasia Z
    17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
X

Wtorek

  • X
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta
Sala 2
20:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta

Środa

  • Edyta
    20:00

Piątek

  • Edyta
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta

Poniedziałek

  • Aneta
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aga K.

Wtorek

  • Aga K.
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
16:30
Zajęcia prowadzi:
Iwona
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka A.

Czwartek

  • Iwona
    16:30

Piątek

  • Agnieszka A.
    19:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
09:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.

Poniedziałek

  • Przemek R.
    19:00

Środa

  • Przemek R.
    19:00

Czwartek

  • Przemek R.
    19:00

Sobota

  • Przemek R.
    09:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Ola

Środa

  • Ola
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Aga Z.
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Aga Z.

Wtorek

  • Aga Z.
    17:00

Czwartek

  • Aga Z.
    17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
X

Piątek

  • X
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
18:15
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka A.
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka A.

Wtorek

  • Agnieszka A.
    19:15

Piątek

  • Agnieszka A.
    18:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
16:30
Zajęcia prowadzi:
Iwona
Nowość
18:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.

Wtorek

  • Iwona
    16:30

Środa

  • Aga K.
    18:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Przemek R.

Poniedziałek

  • Przemek R.
    20:00

Środa

  • Przemek R.
    20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Gosia
Nowość
19:15
Zajęcia prowadzi:
Gosia

Poniedziałek

  • Gosia
    19:15

Środa

  • Gosia
    17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
18:00
Zajęcia prowadzi:
Gosia

Czwartek

  • Gosia
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
09:00
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka A.
Nowość
09:00
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka A.

Poniedziałek

  • Agnieszka A.
    09:00

Środa

  • Agnieszka A.
    09:00