Narodowy dzień sportu

Data publikacji: 1.09.2019 r.

Zapraszamy 14 września na bezpłatne treningi grupowe oraz treningi na siłowni. Tego dnia możecie również skorzystać z BEZPŁATNEJ analizy składu ciała (obowiązują zapisy)!

TRENINGI GRUPOWE:
10:30 PRZEMiana
Intensywne ćwiczenia wzmacniające wytrzymałość i kondycję, rzeźbiące sylwetkę, zawierające elementy cardio oraz pracę z ciężarem własnego ciała.

11:30 Zdrowy Kręgosłup

12:30 Magic BAR
Zajęcia fitness z użyciem sztangi, rozwijające wszystkie partie mięśni, które łączą wzmacnianie mięśni oraz spalanie kalorii. Rewelacyjnie ujędrniają i modelują całą sylwetkę, a zwłaszcza miejsca szczególnie narażone na odkładanie się tkanki tłuszczowej: uda, pośladki, brzuch i ramiona.

Na treningi grupowe obowiązują zapisy.
Narodowy Dzień Sportu (NDS) to ogólnopolska inicjatywa, której celem jest zmotywowanie Polaków do uprawiania regularnej aktywności fizycznej. – 14 września setki punktów sportowych w całej Polsce zaproszą na bezpłatne treningi. Nie będzie lepszej okazji do rozpoczęcia nowego, zdrowego i aktywnego stylu życia – przekonuje Krystyna Radkowska, prezes Fundacji Zwalcz Nudę, która jest organizatorem NDS
Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty


Partnerzy

Zapraszamy na siłownię!

Zadzwoń!