Aerobik

Treningi w Colosseum to nie tylko sztangi, sprzęt do treningu cardio oraz sprzęt siłowy. Możesz również wybierać wśród szerokiej oferty treningów grupowych prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Każde zajęcia zbliżą Cię do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Treningi możesz dowolnie łączyć dzięki specjalnej ofercie karnetu OPEN. Możesz uczestniczyć w dowolnej ilości zajęć, testować i sprawdzać Naszych instruktorów. Wybierz swoje ulubione zajęcia i zacznij treningi już dziś. Oferujemy Wam dynamiczne treningi takie jak Tabata czy Salsation. W ofercie znajdziesz również zajęcia wzmacniające, Magic BAR (trening ze sztangami) oraz formy rozciągające jak pilates.

NOWOŚCI w ofercie Colosseum!


ABT – brzuch, uda, pośladki/ aerobic

Przeważająca część zajęć przeznaczona jest na ćwiczenia siłowe mięśni brzucha, ud, bioder i pośladków. Umiarkowana intensywność zajęć wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia siłę mięśniową oraz powoduje zmianę kształtu i elastyczności mięśni. Taka forma ruchowa polecana jest dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych w każdym wieku.


X
X
45 minut

BRAZYLIJSKIE Pośladki

-Ćwiczenia ukierunkowane na wyrzeźbienie pięknej pupy, poprzedzone ciekawą, aerobową rozgrzewką. Zgrabne pośladki to marzenie wielu kobiet - możesz je spełnić regularnie uczestnicząc w tych zajęciach . Zajęcia dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.

45 minut

CROSS trening

Ich celem jest zbudowanie siły i kondycji, przy jednoczesnej utracie wagi. Ideą cross-treningu jest to, aby stopniowo podnosić wytrzymałość ogólną ćwiczących poprzez dobór odpowiedniej metody treningowej. Trening odbywa się tak jak trening obwodowy - w jednej serii każdy z trenujących wykonuje inne ćwiczenie.


45 minut

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Gimnastyka pobudza pracę układu krążenia, co powoduje lepsze odżywianie mięśni. Zawiera ćwiczenia w pozycji stojącej, czasami z przyborami, np. z hantelkami, gumamii. Po ok. 30 min. ćwiczenia na macie w pozycjach niskich, a zwłaszcza pozycji leżącej, która zapewnia odciążenie układu kostnego a szczególnie kręgosłupa. Na zakończenie, stretching - harmonijne ćwiczenia rozciągające. Zajęcia skierowane są do osób w każdym wieku!


45 minut

HIT

To zajęcia fitness o bardzo wysokiej intensywności , które pozwolą szybko spalić zbędną tkankę tłuszczową, skutecznie poprawić kondycję i wymodelować sylwetkę. HIT pozwala każdemu osiągnąć maksymalne rezultaty w krótkim czasie. Jest to program idealny dla kobiet i mężczyzn.

X
45 minut

MagicBAR

zajęcia fitness z użyciem sztangi, rozwijające wszystkie partie mięśni, które łączą wzmacnianie mięśni, spalanie kalorii i traning przy muzyce, ale bez skomplikowanych układów tanecznych, rewelacyjnie ujędrniają i modelują całą sylwetkę, a zwłaszcza miejsca szczególnie narażone na odkładanie się tkanki tłuszczowej: uda, pośladki, brzuch i ramiona.

45 minut

PILATES

Jest to trening całego ciała w skład, którego wchodzi ponad 500 ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała. Niezwykłość metody Pilates polega między innymi na tym, że przynosi ona nie tylko korzyści fizyczne, ale także psychiczne. Poprawia wygląd całej sylwetki, a także łagodzi bóle kręgosłupa i stawów oraz uczy poprawnego oddychania.

X
45 minut

SALSATION

Nazwa "Salsation" to połączenie słów "salsa" i "sensation". Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą.

X
45 minut

STEP/GIMNASTYKA WYSZCZUPLAJĄCA

Kompleksowy zestaw ćwiczeń wyszczuplających, wzmacniających i wytrzymałościowych przy muzyce, obejmujący wszystkie grupy mięśni. Ćwiczenia o średniej intensywności (dla średniozaawansowanych).


X
45 minut

STEP/ABT

Forma aerobiku kształtująca przede wszystkim kondycję fizyczną podczas, której wykonuje się na specjalnej platformie pojedyncze kroki, a następnie układy choreograficzne. W związku z możliwością regulacji wysokości stepu, forma ta przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych.

45 minut

TBC

Zajęcia dedykowane osobom z problemami przeciążeniowymi kręgosłupa i stawów. Szczególnie polecane osobom, które większość dnia spędzają za biurkiem, przez co układ mięśniowo-więzadłowo-stawowy uległ osłabieniu, pojawiły się bóle kręgosłupa, drętwienie kończyn itp. W zajęciach mogą też uczestniczyć osoby ze zdiagnozowaną dyskopatią itp.

X
45 minut

TRENING OBWODOWY/TRENING FUNKCJONALNY

Ćwiczenia wykonywane są na każdą grupę mięśniową z użyciem przyrządów. Poprawia on jędrność ciała oraz pobudza spalanie tkanki tłuszczowej. Trening obwodowy to doskonały sposób na wymodelowanie sylwetki szczególnie dla osób, które zaczynają ćwiczenia. Poznaj zalety treningu obwodowego, dzięki niemu pobudzisz metabolizm i krążenie, wzmocnisz mięśnie, stawy i ścięgna oraz przygotujesz ciało na zwiększony wysiłek i uprawianie sportu.


X
45 minut

ZUMBA

Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, poprzez ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

X
45 minut

PreGYM / Trenuj z położną

Jest to bezpieczna forma ćwiczeń stworzona z myślą o kobietach ciężarnych, ich potrzebach i dolegliwościach związanych z ciążą. Dzięki regularnej aktywności fizycznej lepiej przygotujesz się do porodu i szybciej wrócisz do formy po porodzie. Zajęcia oparte o formę treningu wzmacniającego z wykorzystaniem różnego sprzętu, body ball, pilates, stretching. Zajęcia mają na celu oprócz poprawy samopoczucia i zmniejszenia dolegliwości, poprawić wydolność ogólną oraz nauczyć świadomej kontroli nad mięśniami biorącymi bezpośredni udział w porodzie. TRENINGI PRZEZNACZONE DLA PAŃ W CIĄŻY - niezbędne jest zaświadczenie od lekarza prowadzącego !

TRENINGI "Trenuj z Położną" od stycznia 2021 odbywają się w ramach Szkoły Rodzenia PreGYM - zapraszamy na stronę w celu sprawdzenia oferty: Kontakt z PreGYM


X
45 minut

Lose FAT & get fit

-Zajęcia o umiarkowanej intensywności. Dzięki wykorzystaniu sztang, taśm, ciężarków oraz ciężaru własnego ciała kształtujemy siłę, sprawność, koordynację oraz kondycję spalając przy tym niechcianą tkankę tłuszczową.


X
PT 19:00
Partnerzy

Zapraszamy na siłownię!

Zadzwoń!