Siłownia

Kompleks Kulturystyczny „Colosseum” wyposażony jest w linię profesjonalnego sprzętu treningowego, znajdującego się na dwóch kondygnacjach. Przestronne szatnie, dwie kompleksowo wyposażone sale do treningów grupowych- to tylko niektóre z elementów, dzięki którym treningi w Colosseum to sama przyjemność.

Wyposażenie siłowni to przede wszystkim wysokiej klasy sprzęt siłowy, wolne ciężary oraz sprzęt do treningu cardio. Dodatkowym atutem siłowni są profesjonalne klatki do treningu funkcjonalnego. Komfort ćwiczeń zapewni Wam też klimatyzacja oraz profesjonalna kadra.

Doświadczeni trenerzy, których spotkacie na Siłowni to pracownicy wyspecjalizowani w układaniu różnego rodzaju planów treningowych. Ich fachowe podejście pomoże Wam w szybkiej realizacji wyznaczonych celów.

Dla pasjonatów sztuk walki oddajemy do dyspozycji salkę bokserską wyposażoną w worek bokserski, piłki lekarskie, skakanki oraz drabinki gimnastyczne.

Wolisz trenować sam? Potrzebujesz tylko miejsca i odpowiednich sprzętów? Skorzystaj w salek treningowych wyposażonych w bosu, ciężarki, obciążniki na nogi, stepy, skrzynię, kettle czy TRX'y. Dobrze oświetlone sale z lustrami, sprzętem grającym oraz klimatyzacją będą na to odpowiednim miejscem.


Zapraszamy do korzystania z usług Naszej siłowni również uczestników programów partnerskich MultiSport Benefit, FitProfit oraz Medicover bez dodatkowych kosztów. Brak opłaty startowej, wpisowego czy opłaty za karnet. Będąc użytkownikiem karty Benefit i FitProfit oraz korzystając z programuMedicover możecie korzystać z treningów na siłowni, treningów grupowych oraz porad instruktorów. Do zobaczenia na treningu !

Partnerzy

Zapraszamy na siłownię!

Zadzwoń!